Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Сонник

А Б В
Г Д Е
Є Ж З
І Ї К
Л М Н
О П Р
С Т У
Ф Х Ц
Ч Ш Щ
Ю Я

Сонниксонник Обпа (камінь) тлумачення сну про камінь

Чесність твоя одержить признання.


сонник Образа тлумачення сну про образу

Бачити в сні себе скривдженим - означає, що незабаром Ваше неправильне поводження стане причиною Вашого глибокого невдоволення собою, хоча Ви й спробуєте виправдати себе. Наносити в сні кому-небудь образу - передвіщає тривалу боротьбу на шляху до бажаної мети. Якщо жінка в сні одержує образу або наносить її - це означає, що вона буде шкодувати про поспішні висновки й свою неслухняність батьків. Іноді отримана в сні образа від кого б то не було - передвіщає прийдешню сумну подію.


сонник Обрамляти (портрет) тлумачення сну про портрет

Вигідне розміщення грошей.


сонник Обруч тлумачення сну про обруч

Бачити в сні обруч - означає, що Ви заведете впливову дружбу й багато хто будуть шукати Вашої уваги. Стрибати крізь обруч, або бачити, як стрибають інші, означає, що доля незабаром приголомшить Вас, однак розум і воля приведуть Вас до гідної перемоги над нею.


сонник Обручка тлумачення сну про обручку

Якщо жінка бачить у сні свою обручку яскравою і блискучою - це передвіщає, що вона буде захищена від турбот і невірності. Якщо обручка загублена або зламана - багато сумнівів увійде в її життя. Побачити обручку на руці друга або інших людей - означає, що Ви не приймете чиюсь обіцянку занадто серйозно. Можливо, що Ви будете віддаватися недозволеним радостям.