Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Сонник

А Б В
Г Д Е
Є Ж З
І Ї К
Л М Н
О П Р
С Т У
Ф Х Ц
Ч Ш Щ
Ю Я

Сонниксонник Дитина тлумачення сну про дитину

Бачити в сні плачучих дітей - до поганого здоров'я й розчарування. Весела, чиста дитина - це винагороджена любов і багато гарних друзів. Дитина, що гуляє одна - знак незалежності й зневаги невартими думками. Якщо жінка бачить у сні, що вона няньчить дитину - її чекає обман від того, кому вона більше всіх довіряє. Поганий знак - бачити в сні, що Ви берете на руки свою хвору дитину, якщо в неї жар: цей сон передвіщає сердечне страждання й сум.


сонник Дитя тлумачення сну про дитя

На плечах у чоловіка - народиться хлопчик; жінки - народиться дівчинка; граючі - задоволення і веселощі; з матір'ю - щасливі години; гарненьке - зробити приємне знайомство; мати власних - щастя й благополуччя; бачити як упаде - перешкоди в починаннях; бачити багато - тривоги.


сонник Дитяча коляска тлумачення сну про дитячу коляску

Якщо Вам присниться дитяча коляска, то це нагадування Вам про то, що у Вас є дуже вірний друг, здатний зробити Вам багато доброго й навіть піднести сюрприз.


сонник Дичина тлумачення сну про дичину

Будеш вести незалежне життя; стріляти - не будеш мати недоліків; їсти смажену - життя зложиться приємно.


сонник Диявол, чорт тлумачення сну про диявола, чорта

Селянина, що побачив у сні диявола, очікує загибель урожаю, хвороби худоби й інші втрати. Для спортсменів, особливо тих, хто виїжджає за межі держави, цей сон є спонуканням до обережного поводження. Якщо диявол стане у Вашому сні у вигляді прекрасно одягненого джентльмена, що кличе Вас у свій будинок - наяву Ви повинні побоюватися пасток, розставлених лицемірними людьми. Особливо серйозний такий сон для молодих дівчин, які після нього повинні бути обачними у своїх учинках і більше опиратися на друзів. Якщо в сні диявол уразить Вашу уяву - то в реальному житті Ви можете потрапити в якусь пастку. Спілкування з дияволом у сні обіцяє Вам необдумані вчинки. Взагалі цей сон є попередженням проти зайвої довірливості в спілкуванні з незнайомцями.