Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Сонник

А Б В
Г Д Е
Є Ж З
І Ї К
Л М Н
О П Р
С Т У
Ф Х Ц
Ч Ш Щ
Ю Я

Сонниксонник Цифри тлумачення сну про цифри

Бачити в сні цифри передвіщає крайнє сердечне стомлення й хворобу. Якщо Ви не будете обережні у своїх вчинках і мовах - Ви провалите велику справу.


сонник Цілитися тлумачення сну про прицілювання

Не дай відхилити себе від наміченої мети.


сонник Цілувати тлумачення сну про цілування

Руку - гарні плани на майбутнє; гарну дівчину - близьке одруження; чоловіка - невірність; хотіти й не сміти - смуток; землю - тривога; жінку - дрязги, суперечки; дітей - багато радостей у житті; когось взагалі - остерігайся невірності; бути цілованим - розчарування в друзях.


сонник Цінник тлумачення сну про цінник

Читати - неприємні звістки.


сонник Цукерка тлумачення сну про цукерку

Робити в сні цукерки - означає поліпшення Вашого добробуту завдяки ретельності, старанності, працьовитості. Бачити в сні, що Ви їсте розсипчасту, хрустку цукерку, говорить про світські задоволення й обіцяє любов молодим і людям старшого віку. Кисла цукерка - ознака хвороби або того, що досада й роздратування перемінять колишню безмежню довіру. Одержати в подарунок коробку цукерок - обіцяє парубкові чиїсь наполегливі, але лицемірні домагання. Звичайно цей сон обіцяє процвітання. Якщо Ви самі посилаєте комусь коробку цукерок, то незабаром зробите пропозицію (ділову або про шлюб), але Вас чекає розчарування, надії не збудуться.